Кирил Димески – |< ! R #


Сподели знаење

Posted in Општа од Кирил Димески на 19 Март, 2007

НВО „Слободен Софтвер Македонија“ од Скопје го креираше овој блог со цел полесно запознавање на лаиците и понапредните Линукс и корисници на слободен софтвер

http://www.spodeliznaenje.blogspot.com , бидете таму

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: