Кирил Димески – |< ! R #


Што ќе се случи ако……..

Posted in Општа од Кирил Димески на 17 Јуни, 2007

Денес добив еден добар линк од Унубту форумите од Дамјан (член во Лугоп) за тоа што ќе се случи ако стартувате Windows вирус од Wine.

Инаку постов е ептен стар ама некако ми се виде интересен.

http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=72598

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: