Кирил Димески – |< ! R #


Блогот е сајт на денот

Posted in Веб сајтови,Криејтив комонс,Општа од Кирил Димески на 24 Септември, 2007

Денес отворам Време на класен час, утрово и кога гледам на една страна, во долниот дел наслов  „Кирил Димески – застапник на ГНУ/Линукс од Прилеп“.

Прво малку се замислив, а потоа почав да читам по тексот, видов дека блогот има одлична функционалност, брзина, но најголемата грешка е тоа што не е пријавен на на македонските search портали.

Благодарам Метаморфозис

Advertisements

One Response to 'Блогот е сајт на денот'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Блогот е сајт на денот'.


  1. Ајде честито


Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: