Кирил Димески – |< ! R #


Лош ден

Posted in Колумни,Општа,моја од Кирил Димески на 27 Октомври, 2007

Вчера денот ми беше ептен лош.

Зошто ????

Епа така….
Прво, загубив неколку пријатели, се скаравме и степавме 😦
Второ, вечерта во Канди ми го украдоа кесето со пари
Трето, си ја загубив и девојката.

И после се може да кажам :
ДА ТИ ЕБ.М ЖИВОТОТ КУЧЕШКИ !!! 

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: