Кирил Димески – |< ! R #


Среќни празници

Нека новата година Ви донесе многу успех, радост, среќа, здравје, многу љубов и се што останува 🙂

СРЕЌНИ НОВОГОДИШНИ И БОЖИЌНИ ПРАЗНИЦИ

од мене и од името на ЛУГОП

Во исчекување на резентацијата за ОЛПЦ-то во Прилеп Ве поздравуваме и Ве покануваме да се придружите кон нашите активности

Во 2008 ќе се залагаме за поголема доза на презентации и предаваања со цел зголемување на информатичката свест кај луѓето.

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: